Skip to content

Pelinohjaajat ja tuomarit

KeuPan pelinohjaaja- ja tuomarivastaava:
Jan Inkilä
050 407 8773

Vuonna 2024 koulutetut pelinohjaajat:

Juho Sorri 0451717828
Otso Virtanen 0449804159
Emma Mäkelä 0451451514
Inca Lämsä 0401884809
Eerika Vuorenmaa 0402176831
Minea Kattilakoski 0413170792
Mosku Mäkiaho 04578733256
Ben Korhonen 0401931441
Miisa Vienola 0452383166
Tuomas Teiskonen 0451545858
Juho Pänkäläinen 0406852688

Pidempään pelinohjaajina toimineet:

Otto Viljakainen 040 162 0332
Senja Tolppa 040 933 6764
Sanni Heinonen 045 219 6911
Arvi Soikkeli 040 913 9700
Moona Ilvesaho 040 960 9226
Lintula Luka 045 325 4507
Hurme Netta 045 3195269
Asuinmaa Lauri 045 157 2400
Kovanen Anna 040 965 5545
Vuoriniemi Johannes 044 971 3078
Oikarinen Jaani 044 972 3447
Mahlamäki Miika 044 230 2780
Vuorenmaa Aaron 045 849 9484
Tuomisto Miska 040 938 5811

Erotuomarit:

Lewis Andrew
Nieminen Tommi
Lintula Luka